סוכות אבלים להשכרה

אוהל אבלים להשכרה בזמינות מיידית

גם במקרים פחות נעימים אנחנו כאן עבורכם ואתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו נדאג שיהיה מספיק מקום לכולם. 

סוכת אבלים ממוזגת או מחוממת המותאמת לכמות המשתתפים, מאפשרת לכל המעוניין לקיים את מצוות ניחום אבלים, יחד עם שמירה על פרטיות המשפחה והשארת הבית מחוץ לתחום. 

אם תרצו, נדאג עבורכם גם לחבילות השכרה מסודרות הכוללות לצד סוכת האבלים גם כיסאות, שולחנות, פתרונות תאורה ואפילו כלי הגשה, כל זה על מנת להסיר מכם דאגות הנוגעות לתפעול התקופה הקשה שעוברת עליכם.  אוהל

סוכת אבלים להשכרה - אוהלי אבלים במגוון גדלים

השכרת סוכות אבלים – אנחנו לצידכם ברגעים הקשים

ניתן למצוא כיום סוכות אבלים להשכרה במגוון צורות, גדלים ועיצובים.

בעת הזמנת סוכת האבלים יש להתאימה לכמות האנשים הצפויה להגיע, יחד עם שריון מקום נוסף למבקרים בלתי צפויים, שכן צפיפות וחוסר נוחות יכולים להעיב מעבר לאירוע המצער.

בעת הזמנת האוהל, מומלץ אף לציין את מיקום ההתקנה, שמכיוון שיש לקחת זאת בחשבון ולהתאים את האוהל ואת ההתקנה שלו לשטח הנתון.

דבר מומלץ נוסף שיש לקחת אותו בחשבון הוא הזמנת התקנה ופירוק על ידי החברה וזאת מכיוון שלרוב במקרים של אירועים מסוג זה, המשפחה האבלה תעסוק באבלה ואילו קרוב משפחה או חבר יסייע בארגון הלוגיסטי וגם כך יהיה בוודאי עסוק במספר דברים שונים במקביל, כך שנכון ומומלץ לתת לגורם צד ג' מקצועי לטפל בעניין.

למרות שהזמנת סוכת אבלים נעשית לרוב בחיפזון עקב עיתוי האירוע המצער, יש לבדוק את השוק ולבחור בחברה אמינה ומקצועית, אשר גם תספק את השירות בצורה הטובה ביותר ללא גרימת עוגמת נפש, גם תספק ציוד שיעמוד בסטנדרטים הראויים ואף תוכל להציע לכם ריהוט נלווה נדרש לטובת השלמת הפערים (כסאות, שולחנות, מקררים, אמצעי חימום / קירור, ציוד להגשת אוכל ועוד).

בדקתם, השוויתם, תכננתם? המומחים שלנו עומדים לרשותכם

חברת בונגילה מציבה לעצמה סטנדרט אחר בכל מה שקשור למוצרים, לשירות וללוחות הזמנים. כל האוהלים שלנו במצב תחזוקתי מעולה ויורכבו בשטח בדיוק בשעה שנקבע. 

לנוחותכם מגוון אוהלים ופתרונות הצללה.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן